Czas wolny (Stefaniak Adam)

W trakcie pobytu w Hiszpanii oprócz pracy kursów i wycieczek bardzo dużą częścią naszych dni był czas wolny. Tutaj pojawia się pytanie jak wypełnić ten czas, aby każdy moment tworzył nie zapomniane wspomnienia? W końcu tego, co tu jest, nie ma się na co dzień. W Sewilli znajduje się bardzo dużo atrakcji. Które na własną rękę można odwiedzić po pracy lub w wolny dzień weekendu.

Dom Piłata, Złota Wieża, Alkazar, katedra, Muzeum Flamenco, Muzeum Korridy i wiele innych.

Dla osób, które uwielbiają architekturę, Sewilla będzie świetnym miejscem by zapoznać się z architekturą Hiszpanii. W Sewilli czekają ogromne ilości kościołów i katedr. Poza tym na terenie całego miasta znajdziemy piękne budowle, dla przykładu dziesiątki pięknych i wyjątkowych placów, w tym chyba najważniejszy Plac Hiszpański. A całość połączona jest siecią zawiłych i klimatycznych uliczek. Dochodzę do wniosku że nawet osoby nieprzepadające za architekturą docenią piękno tego miasta

Osoby które ceniły spokój i chciały odpocząć też się nie nudziły. Zapoznawały się one z rodzinami u których mieszkali i spędzali czas nadrabiając zaległości kinowe.

Oprócz zwiedzania zakamarków miasta często organizowaliśmy wspólne spotkania, wyjścia do restauracji czy barów bądź wspólne spacery po mieście. Wielu z nas w czasie wolnym degustowała przysmaki tutejszej kuchni. Poza tym można po prostu wychodzić i otwierać się na lokalnych ludzi, poznawać nowych znajomych i w taki sposób spędzać czas. Uważam, że w Sewilli da się znaleźć wiele sposobów na wykorzystanie czasu wolnego. A warto korzystać, żeby zapisać te chwile w swojej pamięci na jak najdłużej.